úterý 18. srpna 2015

Já stojící před fotoaparátem

Mám spoustu tváří, snažím se dělat spoustu věcí... a jednou z nich je občasné postávání před foťákem. ((: Modelkou bych se ale nenazývala ani s hodně velkou nadsázkou - zaprvé pořád málo zkušeností, zadruhé si v tom úplně nevěřím, úplně se před objektivem necítím a připadám si mnohdy dost prkenně, na čemž asi něco bude :D , zatřetí o to ani úplně zájem nemám, vyhovuje mi to jako aktivita provozovaná jen výjimečně.
Všechny sety, kterých jsem zatím byla součástí, byly více či méně gothic, jakkoli "v běžném životě" nosím v posledních letech goth spíš velmi výjimečně a oblékám se buďto úplně běžně, nebo sice nějakým způsobem alternativně, ale je to spíš taková moje vlastní zplácanina ze všeho možného. ((: Také všechny tyto fotky pocházejí z první poloviny minulého roku... v posledních měsících jsem na to nějak naprosto kašlala. ((:

Zatím jsem byla součástí jednoho setu pro podle mě jeden z nejlepších gothic shopů vůbec Draculaclothing... a několikrát jsme fotili se skvělým Tomášem Mičákem, jehož fotky se mi obecně moc líbí a navíc je to inteligentní pán s úžasným černým smyslem pro humor. :D Jinak jsem nabídku focení měla ještě od dalších fotografů, ale buďto mě opravdu nezaujali (ne, vážně nemám zájem o akty ani glamour v něčem, čemu se snad ani nedá říkat ateliér), nebo to pořád z různých důvodů nějak stagnuje... tak uvidím do budoucna. ((:

Jedna alkoholická momentka na závěr nesmí chybět... :D

Každopádně v sobotu se po dlouhatánské době uskutečnilo další focení s Tomem, kde v hlavní roli jsem já, dlouhé šaty z rudého přiléhavého sametu od skvostné Riwy a večerní až noční Praha, takže brzy lze očekávat nové fotky... poměrně dost odlišné od dosavadních. :3