sobota 8. srpna 2015

Mám se dobře, moc moc dobře!

Poslední dny jsou tak nekonečně šťastné, že mám pocit, že brzy samým štěstím exploduju. ((: Je pravda, že když se nad tím zamyslím, tak se za sebe chvílemi musím stydět, protože jsem v současnosti něco mezi člověkem v těžké pubertě a člověkem utíkajícím z Bohnic, plus si jsem vědomá, že ta euforie dost možná nebude trvat moc dlouho, a že čím je euforie větší, tím je pád dolů horší... ale snažím se si to teď prostě hlavně užívat a moc nemyslet na to ostatní. ((:

Včerejšek se povedl. Udělala jsem si pořádnou porci avokádového maki sushi a nakoupila pár knih v antikvariátu - mezi nimi jsem se konečně odhodlala k Paní Dallowayové od taktéž bipolární Virginie Woolf a dneska jsem to začala číst. Trvalo mi to trochu dlouho, protože z toho, co o té knize vím, mám pocit, že se mě nejspíš dost osobně dotkne, ale uvidíme... vlastně bych byla docela ráda, kdyby na mě zase po delší době nějaká kniha zapůsobila opravdu silně. ((:

Večer byl dost vtipný. Některé detaily nicméně vynechám, pro dobro své i čtenářů, občas mi jsou některé moje manické nápady značně nepochopitelné i minutu po, natož druhý den - namátkou můžu jmenovat třeba degustaci různých flaštiček typu šamponů a pracích prostředků, to by asi stačilo. :D

Možná toho hodně řekne už to, že jsem byla na návštěvě na kolejích Strahov, tam to vždycky stojí za to, ani člověk nemusí být v mánii. ((: Kamarád měl v pokoji asi třicet prázdných pet flašek, takže zásadní aktivita večera byla pet flašková válka - to mě moc bavilo, to bych dělala kdykoli. :3 Jinak jsme spoustu času i pobíhali venku a opět jsem se chvíli vyskytla v Hells Bells, prostě se víceméně pořád něco dělo... a hlavně byla pořád zábava. ((: Vlastně by to byl naprosto perfektní večer, kdyby se mi najednou ve 4 ráno neudělalo zle jako už pěkně dlouho ne a nezačala nekontrolovatelně zvracet na zastávce Lazarská, kde je v noci vždycky nejvíc lidí, ehmehmehm. A to jsem opět nebyla ani extra opilá, za celý dlouhý večer dva rumy s colou a jedno pivo... prostě se mi ten alkohol jen někdy pěkně tříská s Valproátem a je mi z něho špatně. Takže opět vřele nedoporučuji pít na léky na maniodepresi. ((:

Jinak dneska zatím bazén, grilování (doporučuji plněné portobello žampiony :D ), teď jdu zase ven... a pomalu si plánuji svojí velkolepou cestu! Jen asi nakonec ne Benátky, nemám moc ráda léto, tak nechci někam, kde je léto ještě pekelnější než tady - zatím mám představu takovou, že na přelomu srpna a září doletím do Helsinek, budu tak dva dny ve Finsku, pak to vezmu trajektem do Estonska, udělám si výlety po Estonsku, Lotyšsku a Litvě, a pak přes Polsko s občasnými výletovými zastávkami zpět do ČR. Nicméně do té doby ještě musím nutně někam vypadnout třeba jen na dva dny, protože jinak mám pocit, že se na jednom místě zblázním... :3